Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Następne prace - Julia Sokołowska

Następne prace konkursowe przedstawia nam Julia Sokołowska.

Tym razem sleeveface książkowe. Julia oprócz pięknych zdjęć proponuje "przeczytaj, warto". Nowela australijskiej pisarki M.L. Stedman przeniesiona na duży ekran w 2016 roku wprowadza nas w czasy I wojny światowej. Na zdjęciu modele perfekcyjnie wpisali się w okładkę. Gratulujemy.

 

Kolejna propozycja Julii już swoim tytułem zachęca do czytania. Okładka tej książki została uznana za najpiękniejszą w roku 2017. Julia wiedziała po co sięgnąć. Artystka wykorzystała podłogę w pomieszczeniu biblioteki szkolnej.

Propozycja następna również zachęca do czytania. Lampki choinkowe dodają zdjęciu uroku, lekkości. Wszystkie propozycje Julii tchną romantyzmem. Podczas oglądania zdjęć Julii, odpoczywam. A przecież o to chodzi.

Jak zwykle przypominamy, że prace dziewcząt Sobieskiego możemy oglądać w kawiarni Staropolska przy ulicy Włodka do końca maja. Zachęcamy.

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.