Następne prace - Julia Sokołowska

Następne prace konkursowe przedstawia nam Julia Sokołowska.

Tym razem sleeveface książkowe. Julia oprócz pięknych zdjęć proponuje "przeczytaj, warto". Nowela australijskiej pisarki M.L. Stedman przeniesiona na duży ekran w 2016 roku wprowadza nas w czasy I wojny światowej. Na zdjęciu modele perfekcyjnie wpisali się w okładkę. Gratulujemy.

Kolejna propozycja Julii już swoim tytułem zachęca do czytania. Okładka tej książki została uznana za najpiękniejszą w roku 2017. Julia wiedziała po co sięgnąć. Artystka wykorzystała podłogę w pomieszczeniu biblioteki szkolnej.

Propozycja następna również zachęca do czytania. Lampki choinkowe dodają zdjęciu uroku, lekkości. Wszystkie propozycje Julii tchną romantyzmem. Podczas oglądania zdjęć Julii, odpoczywam. A przecież o to chodzi.

Jak zwykle przypominamy, że prace dziewcząt Sobieskiego możemy oglądać w kawiarni Staropolska przy ulicy Włodka do końca maja. Zachęcamy.