Jan Dudziński z klasy 2d otrzymał gratulacje i stypendium o Prezydenta Grudziądza

Z przyjemnością informujemy, że Jan Dudziński - uczeń klasy 2d wziął udział w spotkaniach laureatów olimpiad przedmiotowych. Spotkania odbyły się w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz w ratuszu miejskim. Kurator przekazał uzdolnionym uczniom, osiągającym wysokie miejsca w olimpiadach przedmiotowych listy gratulacyjne. Takie listy otrzymali również nauczyciele opiekunowie merytoryczni, w tym przypadku Pani Hanna Chlewicka, nauczyciel chemii.

Podobne spotkanie zostało zorganizowane w Grudziądzu. Tu uczniowie oprócz listów gratulacyjnych otrzymali stypendia od Prezydenta Grudziądza, Roberta Malinowskiego. Gratulacje otrzymali również nauczyciele.

Dla porządku przypominamy osiągnięcia Janka, któremu jak zwykle gorąco gratulujemy.

Janek:

1. Osiągnął najwyższe wyniki realizując indywidualny program nauki z chemii w roku szkolnym 2017/2018 – ocena celująca z chemii, średnia ocen za rok szkolny – 5,44,
  2. Finalista 64 Olimpiady Chemicznej,
  3. Laureat LIV Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego,
  4. Laureat XXIII Konkursu Chemicznego UAM dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych,
  5. Finalista XXXIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Janek otrzymuje list gratulacyjny z rąk Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII Kadencji, Tomasza Szymańskiego.