Ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2018/2019

Szanowni Rodzice,

niniejszym informuję, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne.  Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.

Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych towarzystw ubezpieczeniowych, za najbardziej wygodne w użytkowaniu i korzystne finansowo uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW  z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko).

Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji
i potrzeb. Przepisy prawa nie pozwalają zawierać umowy ubezpieczenia dla osób trzecich. Powinni to zrobić Rodzice lub Opiekunowie Prawni.

Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.

Dodatkowym atutem oferty Bezpieczny.pl jest możliwość ubezpieczenia w ramach jednej polisy, wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.

Przy zakupie ubezpieczenia na portalu https://bezpieczny.pl/25049 zachęcamy do skorzystania z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 25049, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.

Zakupu polisy należy dokonać jak najszybciej, aby zapewnić ochronę dziecku.

Ochrona dziecka rozpoczyna się następnego dnia po opłaceniu składki.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z opiekunem ubezpieczenia: Pani Lucyna Osmańska,           Tel : 519-542-801

Ostateczna decyzja w sprawie ubezpieczenia zawsze należy do Państwa Rodziców/Opiekunów Prawnych