Efekty projektu teatralnego

W piątek 21 września 2018 roku odbyła się etiuda teatralna pt.: "Etyka mniejszych braci" w sali widowiskowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej  w Grudziądzu.

Przedstawienie było efektem współpracy podopiecznych Pani Alicji Lisowskiej wraz z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu pod opieką Pani Beaty Kasińskiej w ramach Struktur Kultur dofinansowanych ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura, województwa kujawsko-pomorskiego oraz Miasta Bydgoszczy.

Na scenie można było zobaczyć Martę Stefańską, Natalię Wasiewską, Sandrę Guzowską, Hannę Wilkosz, Monikę Cybulską oraz Bartka Dolewskiego. Obsługą świateł zajął się Michał Kurzyński, nad wzmacniaczem i ilustracją muzyczną  czuwali Filip Matuszak oraz Adam Stręciwilk, widzami opiekował się „bodyguard” – Filip Prusiński, całość utrwalał Jakub Lisowski.

Relację z wydarzenia można zobaczyć w lokalnym programie kulturalnym.

A piękne zaproszenie zaprojektowała Absolwentka, Sandra Guzowska – dziękujemy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt. /B.Kasińska/