Wyniki wyborów do samorządu szkolnego i rady szkoły

Dzisiaj uczniowie Sobieskiego wybrali swoich przedstawicieli do reprezentowania interesów uczniów w samorządzie uczniowskim. Jak już wspominaliśmy do samorządu kandydowało 12 osób na cztery miejsca w samorządzie.

Wyniki wyborów są następujące:

Cezary Osinkiewicz - 195 głosów, Marek Małecki - 154 głosy, Małgorzata Chabowska - 86 głosów, Vanessa Olech - 83 głosy, Zuzanna Mroczka - 53 głosy, Bartosz Kantorski - 41 głosów, Julia Wolniak - 41 głosów, Julia Wolniak - 41 głosów, Michał Dudziak - 40 głosów, Alicja Karwowska - 39 głosów, Aleksandra Pawłowska - 26 głosów, Jakub Piątkowski - 26 głosów, Adam Stręciwilk - 22 głosy.

W skład samorządu weszły następujące osoby, które rozdzieliły między siebie funkcje:

1. Kinga Chodyna - 2c - przewodnicząca samorządu, która uzyskała poparcie uczniów za pracę w samorządzie w ubiegłym roku (zgodnie z regulaminem),

2. Cezary Osinkieiwcz - 2b - wiceprzewodniczący samorządu,

3. Małgorzata Chabowska - 1c - sekretarz samorządu,

4. Marek Małecki - 1c - skarbnik samorządu,

5. Vanessa Olech - 2c - rzecznik spraw uczniowskich.

Wybór opiekuna samorządu nastąpi w przyszłym tygodniu.

Gratulujemy wybranym a wszystkich dziękujemy za widoczną i dynamiczną kampanię wyborczą.

Dzisiaj też wybraliśmy przedstawiciela młodzieży z klas I do rady szkoły. Został nim Hubert Kwiatkowski z klasy 1a uzyskując 109 głosów. Pozostali kandydaci uzyskali następujące wyniki: Remigiusz Felskie - 107 głosów, Patrycja Wszołek - 43 głosy i Michał Piaskowski - 41 głosów.

Gratulujemy Hubertowi.

Wszystkich Was czeka odpowiedzialna praca smile.