Sobota 15 grudnia, godz. 17.00 - Arena Mniszek - koncert

W sobotę 15 grudnia 2018r. o godz. 17.00 na arenie Klubu Sportowego „Stal” w Grudziądzu przy ulicy Sportowej w Mniszku będzie można posłuchać utworów muzycznych dla kobiet i o kobietach z okazji 100 –lecia uzyskania praw wyborczych przez kobiety. Koncert  pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza – Pana Macieja Jana Glamowskiego oraz europarlamentarzysty - Janusza Zemke przygotowali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu we współpracy  z: Interact Grudziądz Centrum, Klubem Sportowym „Stal” Grudziądz, Forum Równych Szans i Praw Kobiet SLD w Grudziądzu i Szkołą Podstawową nr 18 w Grudziądzu. Partnerem koncertu jest MORiW Grudziądz. Goście koncertu w trakcie jego trwania będą mogli skorzystać z obecności fachowców z zakresu zdrowia, urody i dietetyki.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.