Samorząd uczniowski - wybrany w wyborach 2018

Władze nowego samorządu 2018

1. Przewodnicząca – Zofia Marciniak – 2a – Zosia po raz kolejny będzie pracowała w samorządzie, ponieważ zgodnie z regulaminem, uzyskała odpowiednią liczbę podpisów popierających Jej kandydaturę w następnej kadencji - na zdjęciu stoi po lewej
  2. Zastępca przewodniczącej – Bartek Bagniewski – 2b – to też kolejna kadencja samorządowa po zdobyciu podpisów poparcia - siedzi o lewej
  3. Sekretarz – Filip Szwarc – 2c – siedzi po prawej
  4. Skarbnik – Marta Idczak – 2d – stoi w środku
  5. Rzecznik spraw uczniowskich –Kinga Chodyna - 1c - stoi po prawej

Samorząd uczniowski zgodnie z prawem wybrał opiekuna: Pani Profesor Sylwia Mówka będzie pracowała z uczniami do następnych wyborów.

Bardzo dziękujemy poprzedniemu samorządowi za pracę na rzecz uczniów i szkoły, dziękujemy również Pani Profesor Joannie Imbierowicz - Szpajdzie za 26 lat bardzo kreatywnej pracy z samorządem. Jeszcze chwilę Pani Profesor będzie wspierała nowy samorząd.

Nowemu samorządowi uczniowskiemu gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w pracy oraz świetnych pomysłów.

Samorząd uczniowski - wybrany w wyborach 2017

Władze samorządu 2017 na zdjęciu poniżej:

1. Przewodniczący – Oskar Glanert – 2d – Oskar po raz kolejny będzie pracował w samorządzie, ponieważ zgodnie z regulaminem, uzyskał odpowiednią liczbę podpisów popierających Jego kandydaturę w następnej kadencji - na zdjęciu siedzi pośrodku
  2. Zastępca przewodniczącego – Zofia Marciniak – 1a – jedyna kobieta, siedzi po lewej,
  3. Sekretarz – Maciej Warchoł – 1a – na miotle po prawej,
  4. Skarbnik – Bartosz Bagniewski – 1b – siedzi po prawej,
  5. Rzecznik spraw uczniowskich – Maciej Jaworski - 2d - na miotle po lewej

Samorząd uczniowski zgodnie z prawem wybrał opiekuna: Pani Profesor Joanna Imbierowicz - Szpajda będzie towarzyszyć przez kolejny rok.

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu, działa samorząd uczniowski, zgodnie z przygotowanym przez uczniów regulaminem.

Wybory do samorządu odbywają się w styczniu każdego roku.

Władze samorządu 2016 na zdjęciu poniżej:

1. Aleksandra Kowalczuk - 3d - przewodnicząca (pierwsza z lewej)

2. Katarzyna Gajewska - 3e - sekretarz (pierwsza z prawej)

3. Oskar Glanert - 2d - zastępca przewodniczącej (w środku)

4. Łukasz Całka - 2c - skarbnik (drugi z prawej)

5. Jakub Ziętarski - 3d - rzecznik spraw uczniowskich (drugi z lewej)

Opiekunem samorządu uczniowskiego jest Pani Joanna Imbierowicz - Szpajda