Samorząd uczniowski 2024

Rzecznik spraw ucznia - Szymon Gąsiorowski

Sekretarz - Sofiia Savenko

Skarbnik – Paweł Kicerman

Uczniowie wspierający samorząd uczniowski:

Iga Klucznik

Natalia Heidek

Klaudia Heidek

Samorząd uczniowski 2023

Przewodnicząca - Hanna Podziawo / Jakub Szczecki

Wiceprzewodniczący - Alicja Kostro - Olechowska / Adam Sobótka

Rzecznik spraw ucznia - Bartosz Wrzyszcz

Sekretarz - Wiktoria Szulc

Skarbnik – Dominika Wiśniewska

Uczniowie wspierający samorząd uczniowski:

Dudzińska Oliwia

Kicerman Paweł

Lorenc Julia

Muzal Konrad

Zgodnie z prawem uczniowie samorządu wybrali opiekuna. Została nim Pani Profesor Sylwia Mówka - nauczyciel bibliotekarz.

Wszystkim życzymy dynamicznej kadencji oraz realizacji założonych celów

Samorząd uczniowski 2022

Przewodnicząca - Patrycja Szudzińska

Wiceprzewodniczący - Jakub Szczecki

Rzecznik spraw ucznia - Karolina Olszewska

Sekretarz - Hanna Podziawo

Skarbnik – Krzysztof Kamiński

Wszystkim życzymy dynamicznej kadencji oraz realizacji założonych celów

Na zdjęciu:

W górnym rzędzie, od lewej: Jakub Szczecki, Adam Sobótka, Hania Podziawo, Krzysztof Kamiński

W dolnym rzędzie, od lewej:: Patrycja Szudzińska, Julia Prabucka, Witold Wieczorek - kolega sprzętowy

Samorząd uczniowski 2021

Przewodniczący - Adrianna Kucharska

Wiceprzewodniczący - Nikodem Lewandowski

Rzecznik spraw ucznia - Oskar Wiśniewski

Sekretarz - Zuzanna August

Skarbnik – Miłosz Tęsiorowski

Wszystkim życzymy dynamicznej kadencji oraz realizacji zobowiązań wyborczych.

Samorząd uczniowski 2020

Przewodniczący - Łukasz Ziętarski

Wiceprzewodniczący - Remigiusz Felske

Rzecznik spraw ucznia - Jakub Bielas

Sekretarz - Adrianna Kucharska

Skarbnik – Gabriela Urbanek

Wszystkim życzymy dynamicznej kadencji oraz realizacji zobowiązań wyborczych.

Członkowie samorządu uczniowskiego 2020 pod opieką naszego patrona: Króla Jana III Sobieskiego:

U góry siedzi: Adrianna Kucharska

Poniżej, od lewej: Gabriela Urbanek oraz Remigiusz Felske

Na dole od lewej: Łukasz Ziętarski i Jakub Bielas

Samorząd uczniowski - wybrany w wyborach 2019

Władze nowego samorządu 2019

W skład samorządu weszły następujące osoby, które rozdzieliły między siebie funkcje:

1. Kinga Chodyna - 2c - przewodnicząca samorządu, która uzyskała poparcie uczniów za pracę w samorządzie w ubiegłym roku (zgodnie z regulaminem) - siedzi pierwsza z prawej,

2. Cezary Osinkieiwcz - 2b - wiceprzewodniczący samorządu - stoi z lewej,

3. Małgorzata Chabowska - 1c - sekretarz samorządu - siedzi, pierwsza z lewej,

4. Marek Małecki - 1c - skarbnik samorządu - stoi z prawej,

5. Vanessa Olech - 2c - rzecznik spraw uczniowskich - siedzi w środku.

Uczniowie wybrali opiekuna samorządu uczniowskiego. Została nim Pani Sylwia Mówka - nauczyciel bibliotekarz.

Bardzo dziękujemy poprzedniemu samorządowi za pracę na rzecz uczniów i szkoły, dziękujemy również Pani Sylwii Mówce za pracę z samorządem.

Nowemu samorządowi uczniowskiemu gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w pracy oraz świetnych pomysłów.

Samorząd uczniowski - wybrany w wyborach 2018

Władze nowego samorządu 2018

1. Przewodnicząca – Zofia Marciniak – 2a – Zosia po raz kolejny będzie pracowała w samorządzie, ponieważ zgodnie z regulaminem, uzyskała odpowiednią liczbę podpisów popierających Jej kandydaturę w następnej kadencji - na zdjęciu stoi po lewej
  2. Zastępca przewodniczącej – Bartek Bagniewski – 2b – to też kolejna kadencja samorządowa po zdobyciu podpisów poparcia - siedzi o lewej
  3. Sekretarz – Filip Szwarc – 2c – siedzi po prawej
  4. Skarbnik – Marta Idczak – 2d – stoi w środku
  5. Rzecznik spraw uczniowskich –Kinga Chodyna - 1c - stoi po prawej

Samorząd uczniowski zgodnie z prawem wybrał opiekuna: Pani Profesor Sylwia Mówka będzie pracowała z uczniami do następnych wyborów.

Bardzo dziękujemy poprzedniemu samorządowi za pracę na rzecz uczniów i szkoły, dziękujemy również Pani Profesor Joannie Imbierowicz - Szpajdzie za 26 lat bardzo kreatywnej pracy z samorządem. Jeszcze chwilę Pani Profesor będzie wspierała nowy samorząd.

Samorząd uczniowski - wybrany w wyborach 2017

Władze samorządu 2017 na zdjęciu poniżej:

1. Przewodniczący – Oskar Glanert – 2d – Oskar po raz kolejny będzie pracował w samorządzie, ponieważ zgodnie z regulaminem, uzyskał odpowiednią liczbę podpisów popierających Jego kandydaturę w następnej kadencji - na zdjęciu siedzi pośrodku
  2. Zastępca przewodniczącego – Zofia Marciniak – 1a – jedyna kobieta, siedzi po lewej,
  3. Sekretarz – Maciej Warchoł – 1a – na miotle po prawej,
  4. Skarbnik – Bartosz Bagniewski – 1b – siedzi po prawej,
  5. Rzecznik spraw uczniowskich – Maciej Jaworski - 2d - na miotle po lewej

Samorząd uczniowski zgodnie z prawem wybrał opiekuna: Pani Profesor Joanna Imbierowicz - Szpajda będzie towarzyszyć przez kolejny rok.

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu, działa samorząd uczniowski, zgodnie z przygotowanym przez uczniów regulaminem.

Wybory do samorządu odbywają się w styczniu każdego roku.

Władze samorządu 2016 na zdjęciu poniżej:

1. Aleksandra Kowalczuk - 3d - przewodnicząca (pierwsza z lewej)

2. Katarzyna Gajewska - 3e - sekretarz (pierwsza z prawej)

3. Oskar Glanert - 2d - zastępca przewodniczącej (w środku)

4. Łukasz Całka - 2c - skarbnik (drugi z prawej)

5. Jakub Ziętarski - 3d - rzecznik spraw uczniowskich (drugi z lewej)

Opiekunem samorządu uczniowskiego jest Pani Joanna Imbierowicz - Szpajda