Wykaz absolwentów 2011 r.
Absolwenci 2011 r.
Klasa III A
Wychowawca - mgr Maria Kuśmirek
Adrychowska Dominika
Biłyk Jakub
Bona Martyna
Cal-Całko Aleksandra
Cybula Piotr
Gawron Angelika
Gil Patryk
Gosieniecka Julita
Grzona Ariadna
Hydzik Kinga
Jankiewicz Radosław
Jankowska Martyna
Krakowski Dawid
Kulkowski Michał
Kurowska Natalia
Maciejewska Marta
Manelska Anna
Mądro Mateusz
Modzelewski Rafał
Mohr Bartosz
Mrozek Aleksandra
Panek Paulina
Pomaska Monika
Roszczynialski Adam
Szczepanik Zofia
Szmit Sandra
Śliwińska Monika
Urtnowska Anna
Woźniak Ludmiła
Wójcik Joanna
Wróblewski Jakub
Zastawna Agnieszka
Zielińska Aleksandra
Absolwenci 2011 r.
Klasa III B
Wychowawca - mgr Sławomir Lipa
Barczyk Marcin
Biedrzycki Filip
Bucholc Angelika
Chmielewska Agata
Ciechanowicz Mateusz
Darłak Jagoda
Długońska Agnieszka
Dondelewski Oskar
Drozdowska Agata
Durska Natalia
Gadzikowski Marcin
Gazdecka Natalia
Glamowska Alicja
Godziński Arkadiusz
Grudzień Adam
Iwiński Marcin
Jankowska Maria
Kołodziejczyk Anna
Kowalski Radek
Krawczyk Krzysztof
Krezymon Wiktoria
Królikiewicz Patrycja
Kwiatkowski Jakub
Maciejewski Michał
Meller Piotr
Modrzyńska Anna
Okoński Krzysztof
Rzymski Maciej
Sengerski Jakub
Szczęsna Joanna
Wlazło Marta
Ziętarska Marta
Absolwenci 2011 r.
Klasa III C
Wychowawca - mgr Michał Kwiatkowski
Behrendt Kamila
Bolibok Patrycja
Borsuk Agata
Borucki Błażej
Centek Krystian
Chlewicki Michał
Cieśla Tomasz
Damrath Hanna
Dembek Paulina
Hencel Tomasz
Janowicz Paulina
Karbowiak Natalia
Konieczna Ewelina
Kurek Jakub
Kwiatkowska Weronika
Lewandowski Paweł
Łapiński Krystian
Marszałkowska Marta
Milewicz Aleksandra
Prządka Remigiusz
Skrzypczyńska Adriana
Smoderek Karolina
Sylwestrzak Joanna
Szpajda Agata
Szymkowiak Natalia
Ślazińska Martyna
Włódarczak Anna
Wojtakowski Michał
Żukowski Jakub
Absolwenci 2011 r.
Klasa III D
Wychowawca - mgr Tomasz Sikorski
Badach Michał
Brokowska Joanna
Brzozowska Krystyna
Bubic Patryk
Czerwińska Martyna
Dykier Katarzyna
Dymek Paweł
Gargol Kinga
Gaweł Anna
Indyka Natalia
Jasińska Paulina
Jastrzębski Rafał
Kołodziej Maria
Komorowska Barbara
Koncicki Patryk
Konkiel Paweł
Koper Paulina
Kosowicz Mateusz
Kozłowska Julia
Kozłowska Marta
Kreft Katarzyna
Lewandowska Marta
Lewandowski Jakub
Makowski Bartłomiej
Matuszewska Agata
Matysek Monika
Orłowska Natalia
Osowska Michalina
Ośko Maciej
Parteka Paulina
Podlasińska Jolanta
Pyrz Agnieszka
Sadecka Katarzyna
Skibicka Paulina
Wolska Karolina
Zalewska Monika
Absolwenci 2011 r.
Klasa III E
Wychowawca - mgr Dorota Dybska
Brzozowska Weronika
Brzozowski Adrian
Dąbrowski Jakub
Dominikowska Marta
Drozd Maciej
Dziadosz Aleksander
Dziennik Paweł
Gapińska Marta
Górska Anna
Granica Natalia
Grochot Jakub
Grzebieniewski Stanisław
Grzebińska Patrycja
Kępiński Karol
Kołtonowska Ewa
Koziara Edyta
Latos Milena
Linowska Katarzyna
Luliński Patryk
Nowak Maciej
Olszewski Robert
Orłowska Joanna
Podemska Karolina
Plichta Oskar
Rakowska Elwira
Rodzaj Krzysztof
Szczutowska Karolina
Szewczuk Michalina
Szołczyńska Kinga
Szymańska Maria
Turzyński Patryk
Utracka Jagoda
Wasiucionek Mateusz
Absolwenci 2011 r.
Klasa III F
Wychowawca - mgr Małgorzata Kwiatkowska
Balicka Joanna
Bartkowska Natalia
Bartoszewski Marek
Dobkowski Wiktor
Dobrowolska Aleksandra
Dolińska Agnieszka
Dyrga Alicja
Jarzyńska Weronika
Kaczmarek Sara
Khachatryan Hrachya
Kieloch Bartłomiej
Korycka Paulina
Kowal Weronika
Kowalczyk Bartosz
Krykwiński Karol
Kucięba Anita
Kula Aleksandra
Lange Paulina
Laskowski Filip
Leski Kamil
Malińska Aneta
Partyka Agnieszka
Pokorska Klaudia
Ronowska Jolanta
Ruszkiewicz Natalia
Sadowska Anna
Saługa Piotr
Siekierzycka Maja
Smarzyński Piotr
Tarnowska Monika
Wiśniewska Anna
Żyłowska Małgorzata