Wykaz absolwentów 1998 r.
Absolwenci 1998
Klasa IV E
wych.: mgr Wiesława
Grudzińska
Andrzejczak Marta
Cabaj Alicja
Ciesielska Dorota
Dudek Lucyna
Figurski Przemysław
Frela Mateusz
Gurzyński Łukasz
Halicka Ilona
Jarzyński Paweł
Kaniecka Magdalena
Kowalski Radosław
Krykant Paweł
Kubicka Milena
Matuszak Daria
Niedzielska Anna
Pawlikowska Karolina
Piasecki Łukasz
Piechowiak Karina
Przyłucka Joanna
Różańska Monika
Rutkowska Agnieszka
Rybicka Aleksandra
Rześnicka Małgorzata
Sierosławska Anna
Sobczyk Karol
Soberska Joanna
Sternicki Krzysztof
Szałkowska Lidia
Urban Jakub
Wągiel Katarzyna
Zduński Władysław
Zielińska Maja
Absolwenci 1998
Klasa IV D
wych.: mgr Marlena
Rogoziewicz
Aniszewska Krystyna
Bona Marek
Chylewska Justyna
Cichocka Ewa
Ćwikliński Michał
Głuchowska Karolina
Heydrych Karolina
Jagielski Roman
Jankowska Anna
Jelińska Katarzyna
Kaczmarek Agnieszka
Konecka Aleksandra
Kowalik Justyna
Koźlińska Ewelina
Laska Elwira
Łobocka Magdalena
Maciejewska Magalena
Maliszewska Ewelina
Mroczkowska Agnieszka
Noga Dominika
Ochendal Anna
Piotrowski Sławomir
Plutowska Aleksandra
Pyka Anna
Rączka Anna
Sawinel Agnieszka
Sigurska Magdalena
Słowik Agnieszka
Socha Agnieszka
Strużyna Monika
Tański Przemysław
Tutka Małgorzata
Wesołowska Dorota
Zakroczyńska Izabela
Zielińska Katarzyna
Absolwenci 1998
Klasa IV C
wych.: mgr Izabela
Susmarska
Buszko Marta
Cudziło Joanna
Dembek Katarzyna
Głowacka Magdalena
Grzybowski Maciej
Gólska Agnieszka
Gul Sylwia
Januszkiewicz Andrzej
Kilińska Karolina
Kisicka Katarzyna
Kołodziejski Marcin
Kujaczyńska Magdalena
Łyskawa Anna
Mucha Magdalena
Nowak Anna
Nowak Małgorzata
Nyk Marcin
Oczoś Marek
Pacuszka Waldemar
Pawłowska Iwona
Piechna Mariusz
Raginiak Elżbieta
Sienkiewicz Michał
Skamierska Aleksandra
Stefańska Justyna
Strubińska Małgorzata
Strupczewska Agnieszka
Suchobiecka Andżelika
Szczecka Anna
Szymańska Katarzyna
Talkowski Przemysław
Wencel Daniel
Absolwenci 1998
Klasa IV B
wych.: mgr Maria
Kuśmirek
Badalewski Filip
Bielińska Hanna
Borek Sylwia
Chylińska Karolina
Fabińska Karolina
Gawarzycka Iwona
Hoduń Anna
Jaciubek Radosława
Jagła Magdalena
Janc Agnieszka
Janiszewska Anna
Jezierski Leszek
Kalczyński Marcin
Kilian Katarzyna
Kirski Bartosz
Kotowska Magdalena
Kurkerewicz Daria
Kruszewska Grażyna
Kuzimska Kornelia
Lorkowska Aleksandra
Łożuk Grażyna
Marchlewski łukasz
Mikołajczak Klaudia
Olińska Alina
Olszewska Emilia
Opoka Katarzyna
Pająkowska Żaneta
Rogoziński Jarosław
Rydziński Patryk
Ryniak Jowita
Świs Marta
Tkacz Iwona
Ułanowski Jakub
Wasiłowicz Łukasz
Wojanowski Paweł
Absolwenci 1998
Klasa IV A
wych.: mgr Roman
Czerski
Balewski Łukasz
Brałkowska Magdalena
Cichocka Magdalena
Ciemnoczołowski Piotr
Herdzik Dorota
Hinz Agnieszka
Hippner Marcin
Jagodzińska Joanna
Jaranowski Wojciech
Jaworska Joanna
Jetkowski Michał
Klimowicz Izabela
Kowalewski Jakub
Kowalewski Maciej
Kruk Sebastian
Kwiatkowska Agnieszka
Lendzion Magdalena
Ludwicka Katarzyna
Łangowski Grzegorz
Łukaszewicz Tomasz
Łyk Tomasz
Machelska Dorota
Malinowska Kinga
Milczarczyk Dominika
Pożoga Paweł
Półtorak Barbara
Raduński Michał
Sadowski Michał
Słomska Agnieszka
Smolińska Dorota
Stachowicz Paweł
Tounsi Robert
Urbaniak Dominika
Winogrodzka Alina
Zimon Joanna