W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2018r.

Wykaz absolwentów 2018

Klasa III A

Wychowawca –  mgr Giemza-Guttman Ewelina

  1. Becherka Lena
  2. Bruska Milena
  3. Ceglińska Aneta
  4. Chojnacka Agata
  5. Cybulska Agnieszka
  6. Dubanowska Laura
  7. Gizot Weronika
  8. Gorczewska Agata
  9. Górska Martika
  10. Gutkowska Julia
  11. Jarząbek Małgorzata
  12. Kaliszewski Kacper
  13. Kamiński Jan
  14. Kasprowicz Magdalena
  15. Kojak Klaudia
  16. Kostrzewski Jan
  17. Kozłowska Weronika
  18. Kuźniar Michał
  19. Lewandowska Agata
  20. Maliszewska Małgorzata
  21. Motyka Emilia
  22. Niebojewska Natalia
  23. Pankowska Sara
  24. Polewka Jakub    
  25. Ratajczyk Barbara
  26. Różycka Karolina
  27. Skrzeczkowska Agnieszka
  28. Sobolewska Marta
  29. Sowiński Michał
  30. Stefaniak Klaudia
  31. Stolarek Filip
  32. Szumiłowska Zuzanna     
  33. Tobolska Natalia
  34. Wierzbicka Kornelia
  35. Wierzbicki Oskar

Klasa III B

Wychowawca –  mgr Niedzielska Monika

  1. Adamska Aleksandra
  2. Bąk Sławomir
  3. Chojnicka Natalia
  4. Fierek Joanna
  5. Folmer Weronika
  6. Grzyb Nikoletta
  7. Jankowska Alicja
  8. Kaniecka Justyna
  9. Kleina Emilia
  10. Kłosowicz Aleksandra
  11. Knaak Marta
  12. Kowalski Jakub
  13. Krajewski Jacek
  14. Leśniak Iga
  15. Makowska Wiktoria
  16. Markowski Dominik
  17. Melzacka Katarzyna
  18. Nehring Filip
  19. Nowicka Ewelina
  20. Nuckowska Wiktoria
  21. Olszewska Marta
  22. Palikowska Juliana
  23. Skorupa Oliwia
  24. Staniszewski Maksymilian
  25. Śmigecka Marta
  26. Trybura Paulina
  27. Walter Karol
  28. Weselak Agata
  29. Węglerska Sandra
  30. Wojtaś Karol

Klasa III C

Wychowawca –  mgr Sikorski Tomasz

  1. Bronowicki Piotr
  2. Buczkowski Kamil
  3. Całka Łukasz
  4. Czarnota Dominik
  5. Dąbrowska Maria
  6. Dąbrowski Jędrzej
  7. Dondelewski Łukasz
  8. Dulski Cezary
  9. Górska Agnieszka
  10. Kaczerzewska Sabina
  11. Kamraj Monika
  12. Kowalska Dominika
  13. Kowalski Karol
  14. Krasny Jakub
  15. Kroplewski Szymon
  16. Lauda Karolina
  17. Lewandowski Dominik
  18. Magalski Mateusz
  19. Majorkiewicz Ewelina
  20. Małecki Mateusz
  21. Mazur Wiktor
  22. Paprocki Karol
  23. Prusaczyk Dominika
  24. Pyrz Elżbieta
  25. Siegoczyński Daniel
  26. Staniak Agnieszka
  27. Surma Bartosz
  28. Sygnowska Patrycja
  29. Syjud Mariusz
  30. Urawski Rafał            
  31. Wiśniewski Patryk
  32. Wiśniewski Paweł
  33. Włodarska Nikola
  34. Zaborowski Kacper

Klasa III D

Wychowawca –  mgr Ryczkowska  Anna

  1. Bączkowska Iga
  2. Biernat Kacper
  3. Binerowska Kinga
  4. Chybczyński Nikodem
  5. Dombek Sara
  6. Dominikowska Natalia
  7. Dzwonkowska Michalina
  8. Frankiewicz Monika
  9. Glanert Oskar
  10. Grablis Kinga
  11. Guzowska Sandra
  12. Halada Łukasz
  13. Jaworski Maciej
  14. Kawska Martyna
  15. Kitłowska Marta
  16. Knak Julia
  17. Koprowski Marcel
  18. Kruszczyńska Julia
  19. Kuczorski Mikołaj
  20. Kurkus Kamila
  21. Lazurek Nikodem
  22. Lewandowski Kacper
  23. Lipiec Marta
  24. Modzelewski Mateusz
  25. Ołoś Paweł
  26. Pach Patrycja
  27. Piotrowska Natalia
  28. Płoski Tomasz
  29. Pustuła Nikodem
  30. Rodziewicz Iga
  31. Samor Julia
  32. Smulska Weronika
  33. Szynkowski Patryk
  34. Świtoń Martyna
  35. Wagner Aleksandra
  36. Wilkosz Hanna
  37. Ziejka Martyna

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.