W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dla absolwentów

Blisko 100 lat historii

Wyszukaj absolwenta

Wykaz absolwentów 2020r.

Wykaz absolwentów 2020r.

   Klasa  III A

Wychowawca – mgr Ewa Biedrzycka

  1. Charzyński Kamil
  2. Danielewicz Oliwia
  3. Dróbka Wiktoria
  4. Głowacka Agata
  5. Grzonka Mateusz
  6. Hejankowska Karolina
  7. Hume Adrian
  8. Jeżewska Julia
  9. Kalbarczyk Łukasz
  10. Kurkierewicz Mateusz
  11. Lendzinski Jakub
  12. Lewandowska Sandra
  13. Liberacki Nikodem
  14. Lomiak Mikołaj
  15. Lubowiecka Martyna
  16. Łaszczyk Marta
  17. Maternowska Dorota
  18. Misiurek Katarzyna
  19. Olszewski Aleksander
  20. Otrzonsek Natalia
  21. Piątkowski Jakub
  22. Różański Norbert
  23. Santysiak Wiktoria
  24. Sierant Nina                 
  25. Sobieszek Maja
  26. Stankiewicz Alicja         
  27. Stankiewicz Mikołaj
  28. Szudra Rafał
  29. Szwaba Zuzanna
  30. Śródka Mateusz
  31. Torbicka Alina
  32. Wiśniewska Natalia
  33. Żmijewska Oliwia

    Klasa III B

Wychowawca – mgr Beata Kasińska

  1. Babicka Kinga
  2. Bartkowska Izabella
  3. Becker Weronika
  4. Będziechowski Kamil
  5. Gagat Julia
  6. Gorczyca Weronika
  7. Jacewicz Julia
  8. Jankowska Patrycja
  9. Kępińska Kesja
  10. Kowalski Krzysztof
  11. Koza Martyna
  12. Krupa Marta
  13. Kurzyński Michał
  14. Laskowska Wiktoria
  15. Lewandowski Jędrzej
  16. Malinowski Jakub
  17. Matuszak Filip
  18. Mitura Filip
  19. Osinkiewicz Cezary
  20. Pastusiak Agnieszka
  21. Prusiński Filip
  22. Radtke Jakub
  23. Stefańska Marta
  24. Stręciwilk Adam
  25. Strysik Agata
  26. Szablewska Emilia
  27. Szuba Natalia
  28. Taczyńska Ewa
  29. Talaśka Patrycja
  30. Wieloszyńska Zuzanna
  31. Wiśniewska Aleksandra
  32. Zapalska Dominika
  33. Ziółkowska Nina
  34. Zych Dominika

klasa  III C

Wychowawca – mgr Anna Szczepańska

  1. Adamska Paulina
  2. Chodyna Kinga
  3. Czubkowski Bartosz
  4. Dumała Angelika
  5. Frankiewicz Michał
  6. Frelek Wiktoria
  7. Goryńska Weronika
  8. Gosiewska Monika
  9. Hinz Weronika
  10. Hulewicz Oliwia
  11. Jaranowska Martyna
  12. Kaliszewski Miłosz
  13. Krupińska Natalia
  14. Lipowski Mikołaj
  15. Majewski Jędrzej
  16. Mannteufel Dawid
  17. Marendowski Paweł
  18. Olech Vanessa
  19. Orzeszyna Ewa
  20. Piasecka Paulina
  21. Pieckowska Julia
  22. Pieckowski Dawid
  23. Pogorzelski Klaudiusz
  24. Raczyński Grzegorz
  25. Sokołowska Julia
  26. Stawicka Weronika
  27. Sygnowska Angelika
  28. von Piechowska Joanna
  29. Wasiewska Natalia
  30. Wiśniewska Alicja
  31. Witkowski Tymoteusz
  32. Zawacka Marta
  33. Zozula Agata

klasa  III D

Wychowawca – mgr Dorota Dybska

  1. Armatowska Beata
  2. Bernacka Zuzanna
  3. Błaszczyk Agnieszka
  4. Bułka Wiktoria
  5. Glinowiecka Katarzyna
  6. Gniewkowski Michał
  7. Goryński Karol
  8. Halik Mirosław
  9. Junkier Aleksandra
  10. Kasper Wiktoria
  11. Krezymon Weronika
  12. Kurzyńska Julia
  13. Laskowska Julia
  14. Lauda Miłosz
  15. Lembicz Emilia
  16. Mądzielewska Weronika
  17. Mioduszewska Julia
  18. Misiak Agata
  19. Mroczka Zuzanna
  20. Mróz Aleksandra
  21. Nizwantowski Mateusz
  22. Otrzonsek Adrianna
  23. Pożoga Julia
  24. Robert Jakub
  25. Rzepka Wojciech
  26. Siuda Monika
  27. Soja Julia
  28. Sulkowska Anna
  29. Śledziński Piotr
  30. Trędowska Aleksandra
  31. Urbańczyk Sandra
  32. Węglerska Kinga
  33. Wiśniewska Agata
  34. Wiśniewska Maja

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.