Bieżące komunikaty maturalne

Absolwenci Sobieskiego chcący podwyższać wyniki maturalne z lat poprzednich lub chcą zdawać nowe przedmioty, powinni do dnia 7 lutego 2020 wypełnić deklaracje maturalne, według instrukcji znajdującej się poniżej.

Bardzo proszę wpisać siebie jako ucznia klasy E oraz podać swój numer w dzienniku z klasy maturalnej (zakładam klasę E dla Absolwentów na potrzeby egzaminu maturalnego).

Osoby, które chcą zdawać egzamin maturalny po raz kolejny,  proszone są o zapoznanie się z komunikatami na temat opłat za egzamin maturalny https://www.oke.gda.pl/index.php?page=oplata-za-egzamin. Powyższy komunikat dotyczy ubiegłego roku, ale zasady się nie zmieniły.

Wraz z deklaracją elektroniczną do szkoły powinny dotrzeć elektroniczne potwierdzenie wpłaty za egzamin (wpłaty możliwe po 1 stycznia 2020r.), więc deklarację najlepiej wypełnić po 1 stycznia 2020r.

Instrukcja obsługi deklaracji maturalnych dla Absolwentów chcących podwyższać wyniku lub chcą wybrać dodatkowy przedmiot

• Wejdź na stronę deklaracja.edu.pl/04620111100
  • na tej stronie czytaj informację oznaczoną czerwonym trójkątem z wykrzyknikiem
  • Poczytaj i zejdź na dół strony do zielonego paska „WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ”
  • Wypełnij deklarację – kod szkoły: 046201-11100
  • Wypełnij dane identyfikacyjne
  • Wypełnij dane osobowe – tu potrzeby jest numer telefonu dla OKE oraz e-mail dla mnie
  • Wyrażamy zgodę dla celów rekrutacji na studia
  • Zgoda w ramce – dla potrzeb programu przygotowującego organizację matur
  • Przedmioty obowiązkowe – na zielonym tle – uzupełniamy tylko język
  • Przedmioty dodatkowe ustne – NIE DLA NAS
  • Przedmioty dodatkowe – część pisemna – wybieramy maksymalnie 6
  • Generuj deklarację
  • Deklarację w PDF zapisz w formacie: np. E07 Nowakowski Piotr (tu musisz nadać swoją nazwę pliku, w oryginale jest inna nazwa)
  • Następnie prześlij plik PDF na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Czekaj na odpowiedź od dyrektora szkoły ( odpowiedź nastąpi  w okolicach 7 lutego 2020r.)

Powodzenia.