Instrukcja obsługi deklaracji maturalnej - Matura 2020

Instrukcja obsługi deklaracji maturalnej - Matura 2020  (Dla Absolwentów chcących podwyższać wynik egzaminu - wzory będą dostępne w terminie od listopada, proszę nie przynosić wersji papierowych)

Instrukcja wypełniania deklaracji maturalnej – sesja wiosenna 2020

Instrukcja obsługi deklaracji maturalnych:

• Wejdź na stronę deklaracja.edu.pl/04620111100
  • Poczytaj i zejdź na dół strony do zielonego paska „WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ”
  • Wypełnij deklarację – kod szkoły: 046201-11100
  • Wypełnij dane identyfikacyjne
  • Wypełnij dane osobowe – tu potrzeby jest numer telefonu dla OKE oraz e-mail dla mnie
  • Wyrażamy zgodę dla celów rekrutacji na studia
  • Zgoda w ramce – dla potrzeb programu przygotowującego organizację matur
  • Przedmioty obowiązkowe – na zielonym tle – uzupełniamy tylko język
  • Przedmioty dodatkowe ustne – NIE DLA NAS
  • Przedmioty dodatkowe – część pisemna – wybieramy maksymalnie 6
  • Generuj deklarację
  • Deklarację w PDF zapisz w formacie: np. A07 Nowakowski Piotr (tu musisz nadać swoją nazwę pliku, w oryginale jest inna nazwa), NIE UŻYWAJ PODKREŚLNIKÓW
  • Następnie prześlij plik PDF na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W temacie wiadomości wpisz tylko nazwę pliku: np. A07 Nowakowski Piotr
  • Czekaj na odpowiedź od prof. Adriana Woźniaka

NIE DRUKUJ DEKLARACJI, szkoła po sprawdzeniu wydrukuje deklarację PDF. Ty też otrzymasz ją do sprawdzenia i podpisu. Otrzymasz też potwierdzenie złożenia deklaracji. Trochę to potrwa, więc spokojnie czekaj, zapewne do ok. 20 października. Ważny jest termin przesłania deklaracji drogą elektroniczną do szkoły. Ostateczny termin: niedziela 29 września do północy. Powodzenia.