Nagrody Prezydenta Grudziądza dla najlepszych Olimpijczyków

Dzisiaj, Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza w obecności Pani Wiceprezydent Róży Lewandowskiej, wręczył coroczne nagrody Prezydenta dla najlepszych uczniów wyróżniających się w rywalizacji olimpijskiej i konkursowej. Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody rzeczowe i nagrody finansowe.

Wśród wszystkich nagrodzonych znaleźli się również uczniowie, dzisiaj już Absolwenci, naszej szkoły - Zuzanna Plutowska - Absolwentka klasy 3cG, która w bieżącym roku szkolnym uzyskała tytuł finalistki XXXIV Olimpiady Filozoficznej oraz Dariusz Książek - Absolwent klasy 3bG, który został finalistą  68. Olimpiady Chemicznej. Oboje na egzaminie maturalnym uzyskają, dzięki tym osiągnięciom, wynik 100%.

Podczas tej pięknej uroczystości wyróżnieni zostali także nauczyciele - opiekunowie merytoryczni Olimpijczyków, Panie: Katarzyna Bartos - opiekunka Zuzanny oraz Hanna Chlewicka - prowadząca Darka.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.