Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta

Dzisiaj, tj. 27 września 2016r. w naszej szkole przeprowadziliśmy wybory przedstawiciela II LO do Młodzieżowej Rady Miasta.

Spośród 452 uczniów zagłosowało 323 (71,5%), oddano głosów ważnych 300.

Na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów:

(kolejność alfabetyczna)

Jan Dudziński - klasa ID - 113 głosów

Oskar Kaczmarek - klasa IA - 69 głosów

Patrycja Sygnowska - klasa IIC - 118 głosów

Komisja Wyborcza II LO stwierdza, że Patrycja Sygnowska została wybrana Radną Młodzieżowej Rady Miejskiej Grudziądza IV Kadencji

Gratulujemy Patrycji, mamy nadzieję, że zastąpi godnie naszego reprezentanta, Absolwenta II LO - Tomasza Starczewskiego.

Bardzo dziękujemy członkom Samorządu Uczniowskiego za sprawne przeprowadzenie wyborów, opiekunce SU Joannie Imbierowicz - Szpajdzie

dziękujemy za urozmaicenie zajęć lekcyjnych (a jak agrafka, c jak cokolwiek, d jak dłuto)smile