Uczniowie II LO triumfowali w regatach.

W dniach 24-25.09.2016r.  na jez. Rudnickim rozegrano XVIII Regaty im. Tadeusza Imbierowicza.

Udało się przeprowadzić cztery wyścigi w sobotę. Przeszkodę w rozegraniu większej liczby wyścigów stanowił brak wiatru. Startowało 120 zawodników.

Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Weronika Folmer z klasy 2b z KST ELEKTRYK Grudziądz, zajmując I miejsce w klasie Laser 4.7.

natomiast w klasie Laser Radial, drugie miejsce zajął Igor Czudy.

Igor spisał się znakomicie w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego (1-2.10.2016r.) w swojej klasie zajmując drugie miejsce. Uzyskał On tytuł

wicemistrza województwa. W mistrzostwach startowało 11 klubów z kujawsko-pomorskiego.

Gratulujemy żeglarzom i życzymy pomyślnych wiatrów na przyszłość.