Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Wolontariusze nagrodzeni

Wolontariusze nagrodzeni

W związku z przypadającym na początku grudnia "Międzynarodowym Dniem Wolontariusza" uczniowie grudziądzkich szkół otrzymali wyróżnienia za swoją pracę wolontariacką.

- Państwa zaangażowanie jest dowodem na istnienie w dzisiejszym świecie osób wrażliwych na krzywdę i potrzeby innych, oferujących bliźnim swoją bezinteresowną pomoc. Wierzę, że dzięki wolontariuszom, którzy z oddaniem, energią i entuzjazmem wykonują swoje zadania, otaczający nas świat z każdym dniem staje się coraz lepszy. Dziękując za dotychczas okazane serce, życzę zadowolenia i satysfakcji z dalszej pracy wolontariusza, a także sukcesów w realizacji osobistych planów i zamierzeń - napisał Prezydent Grudziądza Robert Malinowski w listach gratulacyjnych przekazanych wolontariuszom.

Spośród uczniów naszej szkoły wyróżnienia otrzymali nasi Absolwenci, którzy zaangażowali się w działania Szlachetnej Paczki: Nina Kamińska - z klasy 3d oraz Adam Kabański - z klasy 3a.

Przypomnę, że Nina i Adam byli głównymi organizatorami a na podziękowania zasłużyli wszyscy uczniowie "Sobieskiego", którzy swoje finanse na prezent mikołajkowy przeznaczyli na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla naszego ucznia Szymka Kluski.

Nagrody w postaci bonu na zakup książek o wartości 150,00 w Ich imieniu odebrała Pani Joanna Imbierowicz - Szpajda.

Gratulujemy Ninie i Adamowi, dziękujemy wszystkim "Sobieszczakom".

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.