Zmiany w deklaracjach

Bardzo proszę Maturzystów, którzy chcą dokonać zmian w deklaracji maturalnej o dokonanie tej czynności do dnia 27 stycznia 2017r.,

mimo, że termin ustawowy to 7 lutego 2017r.

Jeżeli dokonujecie zmian, to proszę ponownie pobrać odpowiednią deklarację, wypełnić ją i przesłać na znany Wam adres e-mail.

Jeżeli nie dokonujecie żadnej zmiany, to wysyłanie deklaracji nie jest wskazane.

Instrukcja obsługi deklaracji maturalnej znajduje się w boxie Dla Maturzystów, na stronie internetowej szkoły (u dołu strony).

W przypadkach wątpliwych będę kontaktowała się z Wami telefonicznie bądź drogą e-mail. W związku z tym proszę o kontrolowanie poczty. MT