Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dzisiaj (28 lutego) w grudziądzkim klubie Akcent odbyły się eliminacje miejskie 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Natalia Wasiewska (Ic), Paweł Drozdowski (Id), Martyna Cukras (IIb), Sandra Guzowska (IIId). Do kolejnego etapu, który odbędzie się 16 marca w Toruniu, zakwalifikowano Sandrę Guzowską oraz Pawła Drozdowskiego.                 /Sandra Guzowska/
 
Gratulujemy zakwalifikowanym smile

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.