Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Koszykarze zdobyli 3. miejsce w Mistrzostwach Grudziądza

W dniach 5 - 7 marca odbyły się Mistrzostwa Miasta w koszykówce męskiej. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Sławomir Bąk, Maciej Jaworski, Maciej Kołodziejczak, Krzysztof Kowalski, Wojciech Kowalski, Jacek Krajewski, Błażej Murawski, Karol Walter, Paweł Woźniak i kapitan drużyny Maciej Warchoł. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce.Gratulujemy Panom miejsca na podium.

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.