Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Podziękowania za fantastyczny koncert

W piątek, 6 kwietnia 2018r. w Fado Cafe uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 i 18, licealistami III LO w Grudziądzu a także młodzieżowym klubem INTERACT wyśpiewali koncert "Patriotyzm dla każdego". W czasach, kiedy bardzo trudno zdefiniować postawę patriotyczną uczniowie włożyli wiele wysiłku i czasu, aby pokazać jak Oni rozumieją współczesny patriotyzm. Wyśpiewali go na 100%.

                          Na zdjęciu: ustawienie koncertowe

Podziękowania należą się osiemdziesięciorgu uczniom "Sobieskiego" a także Pani Annie Goszce, która jest pomysłodawczynią koncertu i jednocześnie sprawującą opiekę nad młodzieżą. Słowa uznania kierujemy również do Pani Sylwii Szczypior - nauczycielki muzyki, która ogarnęła tę grupę pod względem muzycznym. Poniżej nazwiska uczestników koncertu ( w kolejności wymyślonej przez Bartka B. - filtrowanie: klasa od trzecich a następnie alfabetycznie według imion - oryginalnie): z klasy 3a: Agata Chojnacka, Agata Gorczewska, Agata Lewandowska, Agnieszka Cybulska, Filip Stolarek , Jakub Polewka, Karolina Różycka, Kornelia Wierzbicka, Martika Górska, Michał Kuźniar, Milena Brzuska, Oskar Wierzbicki; z klasy 3b: Aleksandra Adamska, Aleksandra Kłosowicz, Alicja Jankowska, Emilia Kleina, Jacek Krajewski, Juliana Palikowska, Filip Nehring, Karol Wojtaś, Marta Olszewska, Paulina Trybura, Weronika Folmer; z klasy 3c: Szymon Kroplewski; z klasy 3d: Julia Knak z klasy 2b: Karolina Bułgajewska, Sandra Zielińska, Paweł Woźniak , Bartosz Bagniewski; z klasy 1a: Agata Głowacka, Katarzyna Misiurek , Maja Sobieszak , Oliwia Danielewicz, Oliwia Żmijewska, Sandra Lewandowska, Wiktoria Dróbka, Zuzanna Szwaba; z klasy 1b: Adam Stręciwilk, Agnieszka Pastusiak , Cezary Osinkiewicz, Dominika Zapalska, Dominika Zych, Emilia Szablewska, Ewa Starko, Filip Matuszak , Filip Mitura, Filip Prusińki, Izabella Bartkowska, Julia Jacewicz, Marta Stefańska, Martyna Koza, Michał Kurzyński, Natalia Szuba, Nina Ziółkowska, Patrycja Jankowska, Wiktoria Laskowska; z klasy 1c: Agata Zozula, Alicja Wiśniewska, Alicja Urbaniak, Angelika Dumała, Angelika Sygnowska, Joanna von Piechowska, Julia Pieckowska, Kinga Chodyna, Marta Zawacka, Natalia Krupińska, Oliwia Hulewicz, Paulina Adamska, Weronika Goryńska, Weronika Stawicka, Wiktoria Frelek; z klasy 1d: Agata Misiak, Aleksandra Trędowska, Julia Kurzyńska, Julia Mioduszewska, Mateusz Nizwantowski, Sandra Urbańczyk, Wiktoria Bułka, Zuzanna Bernacka, Zuzanna Mroczka.

Więcej na fb/fadocafegrudziądz oraz http://i-tvm.pl/index.php?option=com_allvideoshare&view=video&slg=09-04-2018-koncert-patriotyczny-uczniow-ii-lo-w-grudziadzu&Itemid=129

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.