Pamiętali o Powstańcach

Uczniowie "Sobieskiego" nie zapomnieli o 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Włączyli się w miejskie obchody rocznicy powstania organizując koncert piosenek patriotycznych, w sobotę 28 lipca 2018r., w Fado Cafe. Uczniowie wzięli udział również w interaktywnej prezentacji - historii Powstania Warszawskiego na dziedzińcu grudziądzkiego ratusza.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili wakacyjny czas, aby oddać hołd Powstańcom. W uroczystościach wzięli udział:

Wokalistki: Agata Gorczewska - tegoroczna Absolwenta, Agata Misiak; Zespół Muzyczny "Trzy Punkty Widzenia" w składzie: Szymon Gajewski, Szymon Paczkowski, Paweł Herduś, Kacper Jankowski, Nikodem Lewandowski oraz Szymon Ślusarski. Koncert prowadził Bartek Bagniewski.

Artyści pracowali pod okiem Pani Profesor Anny Goszki. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie.