Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dwaj Absolwenci Sobieskiego w polsatowskim muzycznym show

W polsatowskim show muzycznym "Śpiewajmy razem. All Together Now" spotkali się dwaj utalentowani muzycznie Absolwenci Sobieskiego, jako juror - Jan Bzdawka - Absolwent z 1990 roku z klasy Pani Izabeli Susmarskiej - dzisiaj aktor musicalowy oraz Jakub Deka - Absolwent z 2012 roku z klasy Pani Aleksandry Życzyńskiej jako oceniany śpiewający, który zaśpiewał piosenkę "Orła cień". Jakuba pamiętamy z brawurowego wykonania piosenki Czesława Niemena - "Dziwny jest ten świat" podczas uroczystości 90-lecia szkoły. Sobieszczaki spotykają się w różnych miejscach  i nie zawsze musi być to sala wykładowa politechniki :)

Jeżeli Kuba pozwoli, to wstawimy zdjęcie z Jego występu.

 

Jakub przesłał jeszcze inne zdjęcia. Zamieszczamy jedno z nich oraz sympatyczną odpowiedź na gratulacje związane z występem. Kuba pisze:

I TEN DZIEŃ STAŁ SIĘ OD RAZU LEPSZY :)

Dzień dobry!
Jest mi niezmiernie miło czytać takie wiadomości... Nie spodziewałem się, że informacja o moim występie dotrze do takiej liczby odbiorców. Na myśl o czasach liceum robi mi się ciepło na sercu!
Jeszcze raz dziękuję za pamięć i tyle miłych słów.
Załączam także kilka zdjęć z występu :)
Pozdrawiam, JD

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.