Janek Dudziński z 3d, Stypendystą Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci, wyrażając uznanie dla osiągnięć naukowych Jana Dudzińskiego z klasy 3d, przyjął Go do grona Stypendystów na rok szkolny 2018/2019. Stypendysta, w ramach pomocy ze strony funduszu, będzie uczestniczył w warsztatach i pracach badawczych, obozach naukowych oraz indywidualnych stażach w najlepszych laboratoriach badawczych.

Janek uczestniczył w inauguracji zajęć Programu Pomocy Zdolnym w sobotę 27 października 2018r. na Zamku Królewskim w Warszawie. W tegorocznej edycji stypendystami zostało 533 uczennic i uczniów z całej Polski, w tym: 349 nastolatków o zainteresowaniach naukowych i literackich, 154 młodych muzyków i 30 zdolnych plastyków.

Przypominamy, że Stypendysta osiągnął prawie wszystkie poziomy wtajemniczenia chemicznego uczestnicząc i  następnie wygrywając olimpiady i konkursy. Sukces nie byłby możliwy bez wsparcia merytorycznego Pani Hanny Chlewickiej - nauczycielki chemii w II LO. Gratulujemy tytułu Stypendysty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Janku korzystaj w pełni ze wsparcia.