Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Natalia wzruszyła słuchaczy

Natalia wzruszyła słuchaczy

Miło nam zakomunikować, że uczennica naszego liceum, Natalia Wasiewska z klasy II C, wygrała w kategorii szkół  średnich konkurs recytatorski zorganizowany przez Klub Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu. Konkurs odbył się pod hasłem "Opowiedz nam o Niepodległej". Natalia na swój występ przygotowała fragment "Kamieni na szaniec" Aleksandra Kamińskiego. Jej interpretacja zrobiła na jury duże wrażenie i wywołała autentyczne wzruszenie u słuchaczy.
Natalii serdecznie gratulujemy!  /Grażyna Otręba/
 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.