Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Sprawny jak żołnierz

Sprawny jak żołnierz

Z okazji 100-lecia Niepodległej,  reprezentacja  II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego  brała udział w zawodach „Sprawny jak żołnierz”. Do rywalizacji       w zawodach przystąpiło dziewięć szkół z terenu Grudziądza, drużyna Sobieskiego wystąpiła w składzie Bartosz Pawlicki, Paweł Kacała oraz Paweł Marendowski. Zawody odbywały się na torze przeszkód na końcu którego uczestnicy rywalizowali strzelając do celu za pomocą trenażera typu Cyklop. Po zaciętej rywalizacji reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej, a Bartosz Pawlicki zajął drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Gratulujemy Panom sprawności fizycznej a Panu Profesorowi Sebastianowi Osyce dziękujemy za opiekę nad chłopakami. /S.Osyka/

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.