Bardzo dynamiczna kampania wyborcza

Bardzo dynamiczna kampania wyborcza...

tym razem nie w polityce, tylko w naszym liceum. Przed nami wybory do samorządu uczniowskiego. W dniu 11 grudnia zagłosujecie na nowych członków SU, którzy będą dla Was pracować już w styczniu. Przypominamy, że zgłosiło się 12 kandydatów (nie pamiętam tak licznej grupy chętnych do pracy w samorządzie). Wśród kandydatów znaleźli się (w kolejności alfabetycznej):

Małgorzata Chabowska - 1C, Michał Dudziak - 1D, Bartosz Kantorski - 1C, Alicja Karwowska - 1D, Marek Małecki - 1C, Zuzanna Mroczka - 2D,  Vanessa Olech - 2C, Cezary Osinkiewicz - 2B, Julia Pawłowska - 1D, Jakub Piątkowski - 2A, Adam Stręciwilk - 2B, Julia Wolniak - 1C.

Kandydaci, życzymy Wam powodzenia w dniu wyborów a Sobieszczaków prosimy o mądre decyzje.