Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Gratulacje od Prezydenta Grudziądza dla całej społeczności szkolnej

Dzisiaj było mi niezmiernie miło odebrać od Prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego, gratulacje dla całej społeczności szkolnej w związku z wysokim miejscem szkoły uzyskanym w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących, organizowanym przez miesięcznik Perspektywy.

Jak sobie przypominacie otrzymaliśmy tam tytuł "Srebrnej Szkoły" za wysokie wyniki maturalne oraz olimpijskie w poprzednim roku szkolnym. Największy wkład w wynik rankingowy mieli absolwenci rocznika 2018 oraz nauczyciele "Sobieskiego".

Pan Prezydent, jako doświadczony wykładowca na Uniwersytecie Gdańskim zawsze bardzo wysoko oceniał studentów, którzy pochodzili z grudziądzkich szkół i chciałby, aby młodzi grudziądzanie wracali do naszego miasta, tu zakładali rodziny i tu żyli. Przekazał dla nas wszystkich list gratulacyjny, który załączam poniżej:

 

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.