Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

W tym roku odbyła się 63. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.  Uczniowie szkół licealnych po raz kolejny spróbowali swoich sił na scenie. Na deskach grudziądzkiego Klubu Akcent, z naszej szkoły, wystąpiły cztery uczennice- Martyna Cukras z kl. IIIb, Marta Gronek z kl. IIIa, Natalia Wasiewska z kl. IIc oraz Natalia Kwaśniewska z kl. Ic. Uczestniczki po znakomitych występach, zostały nagrodzone gromkimi brawami, a jury, po krótkiej naradzie, postanowiło zakwalifikować aż trzy uczennice do kolejnego etapu OKR.

Martyna Cukras będzie prezentować się w Turnieju Recytatorskim, Marta Gronek w Turnieju Poezji Śpiewanej, natomiast Natalia Wasiewska w Turnieju „Wywiedzione ze słowa”.

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów. Gratulujemy też opiekunom - Paniom Polonistkom.

/Natalia Wasiewska/

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.