Nasz królewski chemik Laureatem 65. Olimpiady Chemicznej

Nasz królewski chemik Laureatem 65. Olimpiady Chemicznej - Janek Dudziński

(napisałabym to jeszcze większymi literami :))

Ponad 8 godzin obradowało jury 65. Olimpiady Chemicznej. My czekaliśmy na wyniki z niecierpliwością i ogromną wiarą w wiedzę i umiejętności Janka Dudzińskiego z klasy 3d. Janek osiągnął ogromny sukces. Spośród dokładnie stu uczestników finału olimpiady Janek uzyskał 8 miejsce w Polsce, uzyskując tytuł Laureata 65.Olimpiady Chemicznej a tym samym ma już 100% punktów na egzaminie maturalnym z chemii na poziomie rozszerzonym. Gratulujemy Jankowi, Jego najbliższym oraz Pani Hannie Chlewickiej, która z Jankiem spędzała najwięcej chemicznych godzin. Dziękujemy Wam za radość, którą nam sprawiacie oraz chlubę jaką przynosicie szkole. Nie pamiętam tak wysokiej lokaty ucznia w Olimpiadzie Chemicznej.

Wyniki: http://www.olchem.edu.pl/wyniki65iii.pdf?fbclid=IwAR2Qm122xDiHxXfbhoMcdJ5FStTWY92_VaklwW9_BVCGtqhUUURnsfMzXk8