Anna Łepak i Karolina Niedzielska z klasy 3d finalistkami Olimpiady Artystycznej - to już kolejny sukces naszych uczniów na arenie ogólnopolskich zmagań olimpijskich

Tytuły Finalistek z wyróżnieniem 43. Olimpiady Artystycznej w sekcji historii sztuki uzyskały Anna Łepak i Karolina Niedzielska z klasy 3d. Sukces dziewcząt jest niezwykły z uwagi na to, że do tej pory w historii szkoły żaden uczeń nie uzyskał takich osiągnięć w dziedzinie historii sztuki. Dziewczęta przeszły bardzo długą drogę do uzyskania tytułu: prace pisemne, eliminacje okręgowe z testem i analizą dzieł sztuki oraz kolejne prace z egzaminem ustnym w etapie ogólnopolskim. Dziewczęta przygotowywały się do olimpiady bardzo solidnie, oglądały wystawy dzieł różnych artystów, uczestniczyły w warsztatach a przede wszystkim uczyły się. Panie mają już 100% na świadectwie maturalnym z historii sztuki. To daje im ogromne szanse na dostanie się do wymarzonej uczelni wyższej. Pracowały pod opieką Pani Celiny Zbrzeźnej. Gratulujemy dziewczętom, Pani Profesor oraz rodzicom dziewcząt, którzy wspierali swoje dzieci w chwilach zwątpienia. Dziękujemy za dołożenie kolejnej fantastycznej cegiełki do historii szkoły. Powodzenia w Waszych dalszych planach edukacyjnych.