Nagrody Prezydenta dla Olimpijczyków

W środę, 12 odbyła się uroczystość wręczenia przez Wiceprezydenta Grudziądza Szymona Gurbina nagród laureatom i finalistom olimpiad przedmiotowych.
Po raz kolejny uhonorowani zostali uczniowie (już teraz absolwenci) Sobieskiego. Przypomnę. Są to:
Anna Łepak - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny Zbrzeźnej,
Karolina Niedzielska - finalistka Olimpiady Artystycznej pod kierownictwem Celiny ZbrzeźnejJ
Jan Dudziński - laureat Olimpiady Chemicznej pod kierownictwem Hanny Chlewickiej,
Jan Jeschke - finalista Olimpiady Fizycznej pod kierownictwem Krystiana Rejmusa.

Gratulujemy jeszcze raz Olimpijczykom, którzy w swoich dziedzinach mają już wynik 100% ne egzaminie maturalnym oraz wolny wstęp na wybrane kierunki studiów. Gratulujemy również nauczycielom oraz rodzicom.

Poniżej zdjęcie z uroczystości (brakuje Ani Łepak). A na nim: Piękni, Młodzi i Mądrzy :)