Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Nauczyciele II LO nagrodzeni

Nauczyciele II LO nagrodzeni

W dniu święta Komisji Edukacji Narodowej, nauczyciele II LO uzyskali nagrody od Prezydenta Grudziądza oraz dyrektora szkoły.

Nagrodę Prezydenta Grudziądza otrzymał Piotr Drozdowski, nauczyciel matematyki w II LO.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Hanna Chlewicka - nauczycielka chemii, Dorota Dybska - nauczycielka biologii, Hanna Janiszewska - nauczycielka języka angielskiego, Agnieszka Zaborowska - nauczycielka geografii oraz Krystian Rejmus - nauczyciel fizyki.

Nauczyciele uzyskali nagrody za pracę z uczniami, którzy uzyskiwali wysokie wyniki olimpijskie, za pracę w formie indywidualnego programu nauczania, za innowacyjne pomysły, umiejętności wychowawcze oraz za rzetelność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy spotykania na drodze zawodowej ciekawych świata uczniów.

Tą drogą przekazujemy życzenia wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Administracji i Obsługi w naszej szkole, najlepsze życzenia z okazji Ich święta.

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.