Zbieramy nakrętki - nie wyrzucamy

Nasza szkoła przyłącza się do akcji zbierania nakrętek organizowanej przez grudziądzką Pracownię Wspierania Rozwoju „Przystań”.

Na każdym piętrze wystawione są pojemniki, do których możecie na bieżąco wrzucać nakrętki po napojach spożywanych w szkole. Możecie też zbierać nakrętki w domu     i przynosić je do sali 34. Adnotacja nt Waszego zaangażowania na pewno znajdzie się w dzienniku szkolnym. Tak więc nie wyrzucajmy. Zbierajmy:) Akcję prowadzi Pani Profesor Ewelina Giemza - Guttmann.