Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Dziewczęta z naszej szkoły wolontariuszkami podczas Dnia Szpiku 2019

Dziewczęta z naszej szkoły wolontariuszkami podczas Dnia Szpiku 2019

Bardzo dziękujemy dziewczętom z naszej szkoły, które wzięły udział w sobotnim Dniu Szpiku, podczas którego wszyscy chętni mogli pobrać próbki a za jakiś czas ofiarować szpik swojemu "bratu bliźniakowi" w potrzebie. W sobotę pracowały: Roksana Klimczak, Nikoleta Chmielewska, Alicja Szulc, Aleksandra Kuzara, Paula Majewska, Agnieszka Kuziemkowska, Zuzia Jelińska, Wiktoria Ślusarska, Karolina Wohlfei, Wiktoria Lewandowska, Julia Zawadzka, Karolina Badalewska. Wyjście zorganizowała Pani Anna Goszka. Dziękujemy.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.