Dziewczęta z naszej szkoły wolontariuszkami podczas Dnia Szpiku 2019

Bardzo dziękujemy dziewczętom z naszej szkoły, które wzięły udział w sobotnim Dniu Szpiku, podczas którego wszyscy chętni mogli pobrać próbki a za jakiś czas ofiarować szpik swojemu "bratu bliźniakowi" w potrzebie. W sobotę pracowały: Roksana Klimczak, Nikoleta Chmielewska, Alicja Szulc, Aleksandra Kuzara, Paula Majewska, Agnieszka Kuziemkowska, Zuzia Jelińska, Wiktoria Ślusarska, Karolina Wohlfei, Wiktoria Lewandowska, Julia Zawadzka, Karolina Badalewska. Wyjście zorganizowała Pani Anna Goszka. Dziękujemy.