Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Młodzi poeci z „Sobieskiego”

Młodzi poeci z „Sobieskiego”

Niedawno rozstrzygnięto Konkurs Młodych Poetów w II Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu. To już XVI edycja tych artystycznych zmagań. Laureatką Konkursu została tym razem uczennica klasy Ic G – Zuzanna Plutowska, a I miejsce zajęła Marta Suchodolska z klasy Ia. Szczególne wyróżnienie zostało przyznane Adriannie Kucharskiej – uczennicy klasy Ic za napisanie wiersza o naszym Liceum. W Konkursie wzięli udział: Klaudia Biały, Klaudia Faffek, Michał Frankiewicz, Marta Krupa, Julia Krzysztyniak, Wiktoria Leśnik, Dawid Mannteufel i Weronika Stawicka. Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim Uczestnikom dziękujemy.   

Młodych poetów, i to jeszcze tych, którzy chcą podzielić się swoją twórczością, jest niewielu. Zapewniamy, że zawsze będziemy doceniać Waszą pracę.                       

W tegorocznym Konkursie Jury pracowało w składzie: Pani Ewa Biedrzycka, Pani Beata Kasińska, Pani Małgorzata Kwiatkowska, Pani Sylwia Mówka i Pani Katarzyna Bartos (organizator).                                                                                                                                                                 <Katarzyna Bartos>

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.