Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Maraton Pisania Listów

 Maraton Pisania Listów
Przedstawiciele klasy II a uczestniczyli w Maratonie Pisania Listów pod patronatem Amnesty International. Maraton odbył się, jak co roku, w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Młodzież  pisała listy w obronie młodych osób z 10 państw, których prawa zostały złamane. 
Przedstawiciele II LO zanieśli ze sobą 505 listów, które pisane były przez naszych uczniów na zajęciach z wychowawcą. W momencie naszego pobytu w ZSGH byliśmy szkołą, która przyniosła najwięcej listów.
 Podziękowania dla wszystkich wychowawców i uczniów, którzy włączyli się w akcję. 
Zestawienie przygotowanych listów:
Ia SP - 26 listów
Ib SP- 309 listów
Id SP - 34 listy
II a - 10 listów 
II c - 32 listy
II d - 44 listy
III a - 17 listów
III d - 35 listów
<Ewelina Giemza Guttmann>

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.