Maraton Pisania Listów

Przedstawiciele klasy II a uczestniczyli w Maratonie Pisania Listów pod patronatem Amnesty International. Maraton odbył się, jak co roku, w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Młodzież  pisała listy w obronie młodych osób z 10 państw, których prawa zostały złamane.
Przedstawiciele II LO zanieśli ze sobą 505 listów, które pisane były przez naszych uczniów na zajęciach z wychowawcą. W momencie naszego pobytu w ZSGH byliśmy szkołą, która przyniosła najwięcej listów.
 Podziękowania dla wszystkich wychowawców i uczniów, którzy włączyli się w akcję.
Zestawienie przygotowanych listów:
Ia SP - 26 listów