Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

W muzeum jak w kawiarni

W grudziądzkim muzeum odbył się ostatni w tym roku kalendarzowym wykład z cyklu poświęconego historii naszego miasta. Tym razem pan Dawid Schoenwald przedstawił nam losy przedwojennych kawiarni Grudziądza ilustrując swój wykład licznymi zdjęciami naszego miasta.  Jak zwykle nie zawiedli miłośnicy historii z Sobieskiego, którzy systematycznie biorą udział w muzealnych spotkaniach.  <Grażyna Otręba>

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.