Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Zwyciężyli ex aequo

Kilka dni temu odbył się etap rejonowy XXVIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Kikulska z II b i Miłosz Kaliszewski z III c. Zdeklasowali uczestników z innych szkół. Oboje uzyskali taką samą liczbę punktów i zajęli ex aequo I miejsce. Tym samym uzyskali kwalifikację do etapu okręgowego, który odbędzie się w Bydgoszczy. <Dorota Dybska>

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.