Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Grudniowe osiągnięcia uczniów Sobieskiego

Grudniowe osiągnięcia uczniów Sobieskiego

W grudniu 2019 roku docierały do szkoły wyniki pierwszych etapów olimpiad przedmiotowych i  konkursów. Uczniowie Sobieskiego nie zawodzą i dostają się do drużyn olimpijskich w następnych etapach olimpiad. I tak:

do II etapu 44 Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się: Michał Frankiewicz z klasy 3c pracujący z Panią Profesor Anną Ryczkowską oraz Wiktoria Kasper z 3d - nauczyciel Jolanta Kamińska,

do II etapu XLVI Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się Wiktoria Puzon z klasy 2a pisząca pracę olimpijską pod kierunkiem Małgorzaty Tomaszewskiej oraz Jakub Piątkowski z klasy 3a pracujący z Panią Agnieszką Zaborowską,

do II etapu XLVI Olimpiady Historycznej zakwalifikowali się: Monika Siuda z klasy 3d, Oliwia Żmijewska z klasy 3a, Magdalena Gralak z klasy 2d oraz Bartosz Dolewski z klasy 2b. Uczniowie pracowali z Panią Profesor Grażyną Otrębą.

W konkursie o zasięgu wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczny i przyjazny region" do II etapu zakwalifikowała się Alicja Tomaszewska, którą pilotuje Anna Szczepańska.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach olimpiad i konkursów.

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.