Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

21 lutego w naszej szkole odbył się I Wewnątrzszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Do rywalizacji przystąpiło 11 uczniów. Spośród nich najwyżej oceniony przez sześcioosobowe jury został Kacper Szmelkowski z klasy 2c, który zaśpiewał piosenkę „Feeling good”. Drugą lokatę wywalczyła Zuzanna Skowron z klasy 2b, która jako jedyna wybrała utwór w innym języku niż angielski. W czołowej trójce uplasowała się także Aida August z klasy 2a. Jury postanowiło przyznać ponadto dwa wyróżnienia, które otrzymały Martyna Rydzińska z klasy 1a oraz Natalia Wieczorek (klasa 2a). Laureaci otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody książkowe. Autorem zdjęć jest Weronika Cielas z klasy 1bG.                                                                                                                         <Adrian Woźniak>

                 Na zdjęciu: uczestnicy konkursu

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.