Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Komitet Okręgowy XXXII edycji Olimpiady Filozoficznej poinformował, że uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu – Olga Słomińska z kl. II d, Julia Zawacka z kl. II c i Piotr Zimmermann z kl. II c zostali zakwalifikowani do II etapu Olimpiady Filozoficznej w województwie kujawsko – pomorskim. Uczestnicy Olimpiady swoje prace napisali pod merytoryczną opieką Pani Katarzyny Bartos. Zawody okręgowe odbędą się 8 lutego w Instytucie Filozofii UMK w Toruniu. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach olimpijskich.

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.