Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Zmarła nasza koleżanka przebywająca na emeryturze - Alicja Galikowska

Zmarła nasza koleżanka, nauczycielka przebywająca na emeryturze - Alicja Galikowska

Z przykrością zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych o śmierci naszej koleżanki, która aktualnie przebywała na emeryturze, Alicji Galikowskiej (Weight) - 1939 - 2020.

Pani Alicja Galikowska pracowała w II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu w latach 1964 - 1993. Początkowo uczyła Sobieszczaków wychowania fizycznego a następnie geografii. Bardzo kochała szkołę i podczas naszej ostatniej rozmowy, w marcu, życzyła nam wszystkim wspaniałych obchodów 100 - lecia szkoły. Lubiliśmy ją za skromność, życzliwość oraz za ciekawe, specyficzne poczucie humoru, które pozostawiło we wspomnieniach wiele anegdot z czasów Jej pracy w szkole. Zmarła 17 kwietnia 2020r.

Spoczywaj w pokoju Alicjo!                                               

W imieniu nauczycieli, nauczycieli emerytów, pracowników oraz uczniów i absolwentów szkoły przekazałam najbliższym Pani Profesor wyrazy współczucia. Na uroczystość pogrzebową, która odbędzie się we wtorek w Wolsztynie zostanie przekazana wiązanka kwiatów. MT

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.