Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła
  • Strona główna
  • O szkole
  • Aktualności
  • Uczniowie "Sobieskiego" zostali Laureatami Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Uczniowie "Sobieskiego" zostali Laureatami Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

 

Rozstrzygnięto Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Jelińska, Roksana Klimczak i Michał Piaskowski uzyskali tytuł Laureata konkursu. Przekazujemy gratulacje uczniom oraz Pani Profesor Annie Goszce, która pracowała z uczniami. Organizatorzy konkursu przyznali laureatom i opiekunce nagrody finansowe. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Organizatorami konkursu są: Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, UMK w Toruniu oraz UKW w Bydgoszczy..

 

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.