Odbiór świadectw maturalnych

Drodzy Maturzyści, w dniu 11 sierpnia 2020 roku będziecie mogli odebrać wyniki egzaminu maturalnego. Odbierzecie wówczas także inne dokumenty, które znajdują się w szkole i są Waszą własnością. Wtedy też nagrodzimy uczniów szczególnie wyróżniających się w różnych dziedzinach życia szkolnego.

W związku z pandemią, nie możemy się spotkać wszyscy jednocześnie. Wyznaczam następujące godziny odbioru dokumentów:

Klasa A - 9.00,

Klasa B - 10.30,

Klasa C - 12.00,

Klasa D - 13.30.

Absolwenci podwyższający wyniki - odbierają dokumenty na bieżąco.

Absolwenci wchodzą do szkoły wyposażeni w maseczki lub przyłbice.

Wejście do szkoły: główne, duże wejście, następnie dezynfekcja rąk, wejście na salę gimnastyczną.

Wyjście ze szkoły: drzwi z sali gimnastycznej.

Bardzo proszę o dotrzymanie terminu dla każdej klasy, będzie też okazja spotkania z wychowawcą klasy.

Przypominam osobom, które zadeklarowały chęć zakupu teblea'u szkolnego, o konieczności wpłat. I tak osoby, które były na studniówce dopłacają 15,00 zł, natomiast osoby, które nie były na studniówce, płacą całą kwotę: 20,00 zł. Wpłat można dokonać na konto rady rodziców: 20 1090 1678 0000 0001 2086 1242 podając imię i nazwisko oraz klasę. Można wpłacić gotówką w dniu rozdania dokumentów, w sekretariacie szkoły.

Zapraszam Was wszystkich. MT

Jeżeli dokumenty będzie odbierał ktoś inny, to proszę, aby posiadał upoważnienie do odbioru świadectwa maturalnego (świadectwa ukończenia szkoły, dokumentacji gimnazjalnej).