Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Marcel Montrymowicz Mistrzem Polski w Sprintach w klasie 420

Otrzymaliśmy bardzo miłą informację dotyczącą naszego szkolnego Mistrza żeglarstwa, Marcela Montrymowicza, ucznia klasy (już teraz) 2c SP, który wraz ze swoim sternikiem, Ludwikiem Grzelakiem, wygrali regaty w swojej kategorii wiekowej (U19)uzyskując tytuł Mistrza Polski w klasie 420. Podczas pływania na Jeziorze Niegocin wiało niezbyt mocno, ale Panowie poradzili sobie doskonale. Gratulujemy Marcelowi oraz Jego Rodzicom i sternikowi. Więcej na temat regat: https://www.facebook.com/hashtag/mistrzostwapolskiwsprincie

 

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.