Zadzwoń do nas: (56) 462-22-65 | 609 003 979

W "Sobieskim" dajemy Uczniom korzenie i skrzydła

Janek, Olek i Oskar w składzie brązowej drużyny siatkówki

Janek, Olek i Oskar w składzie brązowej drużyny siatkówki

Ogromną radość sprawili grudziądzanom siatkarze młodzicy z TS KOSET, którzy brali udział w finałowych rozgrywkach Mistrzostw Polski Młodzików. Po wielu latach (z relacji wiemy, że to 22 lata - czwarte miejsce) młodzicy zagrali w finałach, wywalczyli brązowy medal i stanęli na trzecim miejscu podium za "Jastrzębskim Węglem" oraz TREFL-em Gdańsk. Jest nam szczególnie przyjemnie, że grudziądzka siatkówka zaczyna się odradzać dzięki Tym młodym chłopcom, wśród których jest troje uczniów "Sobieskiego": Janek Witkowski, Olek Radtke oraz Oskar Pokornicki. Panowie siatkarze gratulujemy Wam i Waszym Rodzicom. Trenujcie systematycznie, bo przecież sport jest po to, aby zawsze czuć głód wygranej.

                       Poniżej, na zdjęciu: rząd u dołu od prawej: Janek Witkowski pierwszy, Oskar Pokornicki - drugi i Olek Radtke - trzeci z prawej.

Bądź na bieżąco, śledź nasze profile:

Kontakt z nami

II Liceum Ogólnokształcące
im. Króla Jana III Sobieskiego
w Grudziądzu

ul. Marcinkowskiego 10
86-300 Grudziądz

tel./fax (0-56) 462-22-65
tel. 609 003 979
dyrektor@lo2.grudziadz.pl

O naszym liceum

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego – publiczna szkoła średnia w Grudziądzu, liceum ogólnokształcące powstałe z przekształcenia dawnego Państwowego Gimnazjum Klasycznego im. Króla Jana III Sobieskiego.