Szkolny konkurs z języka angielskiego

Rozstrzygnięto konkurs z języka angielskiego organizowany dla naszych nowych koleżanek i kolegów z klas pierwszych. Udział w nim wzięło 36 uczniów. Konkurs był nie lada wyzwaniem, ponieważ sprawdzał wiedzę i umiejętności na poziomie B1/B1+, a trudność zadań wzrastała wraz z zagłębianiem się w ich treść zahaczając o, dobrze znane uczniom klas starszych, użycie czasowników modalnych w czasie przeszłym czy też wyrażanie nie zawsze możliwych do spełnienia życzeń. Duże brawa należą się wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się sprawdzić poziom swojej wiedzy. Zwyciężyły uczennice klasy Ic:

Klaudia Maciąg

Julia Ochendal

Katarzyna Lubańska

Congratulations to the WINNERS! Życzymy wielu podobnych sukcesów w przyszłości! <A.Ryczkowska>

Organizatorkami konkursu były Panie: Anna Ryczkowska i Svetlana Zaikina, którym bardzo dziękujemy.

Poniżej, laureatki konkursu