Stypendystki Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Jak co roku, w listopadzie, Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki przyznał stypendia, które uczennice Sobieskiego będą pobierały  przez cały rok szkolny 2020/2021.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który osiągnął najwyższą średnią ocen w szkole za poprzedni rok szkolny. W tym roku Stypendystkami tego stypendium zostały Panie: Wiktoria Dzwonkowska z klasy 3d oraz Zofia Konic z klasy 2c po SP. Wiktoria uzyskała średnią ocen: 5,50 a Zosia - 5,47. Wyjątkowo przyznano dwa stypendia, dla ucznia trzyletniego liceum ogólnokształcącego i liceum czteroletniego na podbudowie szkoły podstawowej. Taka sytuacja nastąpi również w przyszłym roku szkolnym, kiedy będą funkcjonowały jeszcze dwie szkoły.

Bardzo serdecznie gratulujemy dziewczętom oraz Ich rodzicom.