Gratulujemy Stypendystom Stypendium "Prymus Pomorza i Kujaw"

W tym roku szkolnym stypendium finansowe oraz tytuł Stypendysty Stypendium "Prymus Pomorza i Kujaw" uzyskało dziewięcioro uczniów II LO. Są to uczniowie, którzy osiągali sukcesy naukowe w poprzednim roku szkolnym - były to szczególnie wysokie lokaty olimpijskie i konkursowe. Uczniowie uzyskiwali tytuły finalistów i laureatów konkursów i olimpiad. W swojej bieżącej pracy szkolnej uzyskiwali bardzo wysokie wyniki nauczania.

Wśród tegorocznych Stypendystów znaleźli się:

Panie:

1. Ewelina Gronczewska z klasy 1c,

2. Emilia Klimczuk z klasy 1d,

3. Anna Paluszkiewicz z klasy 1d,

4. Hanna Siedlecka z klasy 1d,

Panowie:

1. Mateusz Dobrowolski z klasy 2c SP,

2. Piotr Jurczyk z klasy 2b G,

3. Adam Kołosowski z klasy 2b G,

4. Szymon Pacuszka z klasy 1d,

5. Bartosz Wrzyszcz z klasy 1c.

Więcej o stypendium na plakacie poniżej

Przed uczniami oraz nauczycielami - opiekunami merytorycznymi - przygotowanie Indywidualnego Planu Rozwoju Edukacyjnego i już można korzystać ze stypendium. Stypendium wolno przeznaczyć na zakup różnorodnych pomocy dydaktycznych, książek, można też skorzystać z płatnych propozycji oferowanych przez instytucje naukowe.

Stypendium otrzymało 433 uczniów szkół ponadpodstawowych, w Grudziądzu - 13 uczniów.

Stypendystom oraz Ich Rodzicom bardzo serdecznie gratuluję w imieniu kadry pedagogicznej, pracowników szkoły oraz własnym. Małgorzata Tomaszewska